REKLAMA

Zatrzymano sprawcę dwóch napadów na sklep

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Szczecina, który jest podejrzany o dwa rozboje. Mężczyzna w ubiegłym tygodniu, dwukrotnie zaatakował ekspedientki w sklepach. Sposób działania w obu przypadkach, był taki sam. Napastnik wchodził do sklepu i grożąc użyciem noża, zabierał z kasy pieniądze i uciekł. Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę na dworcu PKP w Jarosławiu.

krymi

Źródło: KPP Jarosław

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Jarosławia, dzięki wytężonej pracy, ustalili tożsamość mężczyzny, który dwukrotnie w ciągu ubiegłego tygodnia, zaatakował ekspedientki w sklepach znajdujących się na terenie Jarosławia. Sprawca za każdym razem działał w ten sam sposób. Wchodził do sklepu w maseczce i grożąc pracownicom nożem, zabierał z kasy pieniądze i uciekał.

Sprawca został zatrzymany przez jarosławskich kryminalnych we wtorek, na terenie dworca PKP w Jarosławiu. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Szczecina. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Przestępstwa, których się dopuścił zagrożone są karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Śledztwo nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Jarosławiu. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni okoliczności obu zdarzeń.

Źródło: KPP Jarosław

Autor: Amelia Krupik

17-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)