REKLAMA

Zatrzymano dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi

W ciągu jednej doby przeworscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani listami gończymi. 38-letni mieszkaniec gminy Tryńcza oraz 20-letni mieszkaniec gminy Przeworsk, trafili do zakładu karnego, gdzie spędzą najbliższe miesiące.

303-172446
Foto: Podkarpacka Policja

Policjanci wydziału kryminalnego prowadzili działania, które doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego listem gończym. 38-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego ukrywał się poza granicami kraju. Wrócił do kraju, ale nie do swojego domu. W poniedziałek, w południe policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę w miejscu zamieszkania jego partnerki. 38-latek trafił do zakładu karnego. Spędzi tam blisko półtora roku za popełnione przestępstwa – kierowania w stanie nietrzeźwości pomimo, że był wcześniej prawomocnie skazany za ten sam czyn oraz uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Kolejnego poszukiwanego listem gończym zatrzymali wczoraj rano policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego. Do jednego z domów na terenie gminy Przeworsk udali się mundurowi na interwencję. Okazało się, że przebywa tam poszukiwany listem gończym, 20-letni mieszkaniec gminy Przeworsk. Na podstawie listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Przeworsku ciąży na nim kara łącznie blisko jednego roku pozbawienia wolności, za popełnione przestępstwa kradzieży, kradzieży rozbójniczej oraz kilku wykroczeń.

Źródło: Podkarpacka Policja

10-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zatrzymano-dwoch-mezczyzn-poszukiwanych-listami-gonczymi-2050