REKLAMA

Zatrzymano dwie osoby poszukiwane przez policję

Policjanci zatrzymali dwie osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Kobieta była poszukiwana listem gończym, natomiast wobec mężczyzny został wydany nakaz doprowadzenia do zakładu karnego.

303-176519

Foto: Podkarpacka Policja

Codzienna służba policjantów to nie tylko przeprowadzanie interwencji, czy obsługa zdarzeń drogowych, to także poszukiwanie i zatrzymywanie osób, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze prowadzą wiele działań ukierunkowanych na ustalenie miejsc, w których mogą przebywać osoby poszukiwane.

We wtorek dzielnicowi Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim zatrzymali mężczyznę, wobec którego Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał w październiku br. nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. 29-latek po uiszczeniu kary grzywny został zwolniony. Mężczyzna był poszukiwany za niestosowanie się do decyzji o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami.

Tego samego dnia policjanci ropczyckiej komendy zatrzymali poszukiwaną kobietę. 24-latka ukrywała się od kwietnia br., kiedy to Sąd Rejonowy w Ropczycach wydał za nią list gończy.

Źródło: Podkarpacka Policja

13-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.