REKLAMA

Zatrzymano 27-latka podejrzanego o kradzieże na kwotę niemal 5 tys. złotych

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże. Z jednego ze sklepów w galerii handlowej, ukradł 6 par butów. Okazało się, że wcześniej w drogeriach mężczyzna kradł także kosmetyki. Spowodował straty na kwotę niemal 5 tys. złotych. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa usłyszał już zarzuty kradzieży.

policee

Źródło: KMP w Rzeszowie

Policjanci z komisariatu w Śródmieściu, wyjaśniali sprawę kradzieży obuwia w sklepie, na terenie jednej z galerii. Pod koniec sierpnia nieznany sprawca ukradł tam 6 par butów sportowych, o łącznej wartości ponad 1,5 złotych. Pracujący nad sprawą kryminalni z komisariatu ustalili, że podejrzany to – 27-letni mieszkaniec Rzeszowa. Zatrzymali go w środę, przy ulicy Hetmańskiej. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci odzyskali cześć skradzionego mienia.


Podczas wyjaśniania sprawy okazało się, że to nie jedyna jego kradzież. W lipcu i w sierpniu w tej samej galerii, z drogerii ukradł kosmetyki rożnych marek, a w lutym kosmetyki ukradł w jeszcze innej. Łącznie spowodowane przez niego straty policjanci oszacowali na niemal 5 tys. złotych. 
– informuje KMP Rzeszów

Przesłuchany 27-latek przyznał się do winy. Skradzione przedmioty sprzedawał przypadkowo spotkanym osobom.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili mu 5 zarzutów kradzieży. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Rzeszów

Autor: Amelia Krupik

10-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)