REKLAMA

Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął dymisję Krzysztofa Bałaty

RZESZÓW / PODKARPACIE. Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął w poniedziałek rezygnację Krzysztofa Bałaty ze stanowiska dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. Umowa zostanie rozwiązana we wtorek.

IMG_6198

Foto: UMWP

Rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Tomasz Leyko poinformował w oświadczeniu dla mediów, że Zarząd Województwa Podkarpackiego w trakcie poniedziałkowych obrad przyjął rezygnację Krzysztofa Bałaty z funkcji dyrektora dyrektor Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Umowa o pracę z dyrektorem zostanie rozwiązana we wtorek. Będzie to rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

Krzysztof Bałata złożył swoją rezygnację po zakończeniu obrad Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego, która odbyła się w piątek w Urzędzie Marszałkowskim. W sobotę do naszej redakcji dotarło ostatnie oświadczenie Krzysztofa Bałaty jako dyrektora placówki. – Mierzyłem się z bardzo trudnymi wyzwaniami, niezwykle silną presją ze strony wybranych grup interesów, jednakże teraz opuszczam Szpital z podniesioną głową – poinformował Krzysztof Bałata.

Krzysztof Bałata był dyrektorem KSW nr 2 w Rzeszowie od maja 2017 roku.

Zobacz także:

Oświadczenie dyrektora Bałaty: Opuszczam szpital z podniesioną głową

Dyrektor szpitala przy Lwowskiej, Krzysztof Bałata zrezygnował ze stanowiska!

03-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zarzad-wojewodztwa-podkarpackiego-przyjal-dymisje-krzysztofa-balaty-2267-00r2kc