REKLAMA

Zaplanuj wymarzony ślub podczas Ślubnych Inspiracji w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Prezentacje mody ślubnej, pokazy fryzur, dekoracji i dodatków, a także konkursy z nagrodami m.in. pobyt dla dwóch osób w Zamku w Krasiczynie to główne atrakcje Ślubnych Inspiracji w CH Plaza Rzeszów.

Impreza, podczas której będzie można zaplanować wymarzony ślub, odbędzie się 14 i 15 lutego 2015 r.

Główną atrakcją Ślubnych Inspiracji w CH Plaza Rzeszów będzie prezentacja mody ślubnej i pokazy fryzur. Wykonają je salon fryzjerski Soho oraz perfumeria Sephora znajdujące się w rzeszowskiej Plazie. Podczas Targów Ślubnych będzie można również zobaczyć propozycje kreacji weselnych przygotowane przez stoiska znajdujące się w CH Plaza Rzeszów. Odwiedzając imprezę, będzie można zobaczyć prezentacje męskiej mody ślubnej takich marek jak: Lavard, czy Jego Szafa.

Propozycję wiązanek ślubnych oraz wystroju Sali weselnej zaprezentuje Studio florystyczne znajdujące się na parterze centrum. Podczas Ślubnych Inspiracji znaleźć będzie można także obrączki znajdujące się w ofercie firmy Fugart oraz torty weselne przygotowane przez Cukiernię Mikołaj.

Przez cały weekend w CH Plaza Rzeszów będzie można zapoznać się z ofertą wynajmu samochodów ślubnych. Będą także propozycje fotografii ślubnej w tym fotobudki, dekoracji sal i kościołów podczas ślubu. W sobotę i niedzielę będzie także można posłuchać wyjątkowego Kwartetu Smyczkowego Animato, który zaproponuje muzyczną oprawę uroczystości ślubnej.

Podczas Inspiracji ślubnych w CH Plaza Rzeszów nie zabraknie również konkursów z cennymi nagrodami. Do zdobycia będą atrakcyjne vouchery, kupony rabatowe i nagrody niespodzianki ufundowane m.in., przez salony znajdujące się w CH Plaza Rzeszów. Nagrodą główną – wyłonioną w losowaniu – będzie pobyt dla dwóch osób w Zamku w Krasiczynie. Oprócz noclegu zwycięska para otrzyma także zaproszenie na romantyczną kolację w zamkowej restauracji.

Ślubne inspiracje zorganizowane zostaną w CH Plaza Rzeszów w sobotę i niedzielę 14 i 15 lutego 2015 r. Stoiska wystawców będzie można odwiedzać w godzinach od 12:00 do 18:00 w atrium Centrum.

plaza

11-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zaplanuj-wymarzony-slub-podczas-slubnych-inspiracji-w-rzeszowskiej-plazie