REKLAMA

Żaneta Łabudzka z Rzeszowa w The Voice Of Poland zmierzy się z Weroniką Bochat

RZESZÓW. W sobotę w utworze „O mnie się nie martw” zmierzą się dwie muzyczne damy z drużyny Marka Piekarczyka – Weronika Bochat i Żaneta Łabudzka z Rzeszowa. W trakcie prób wspierała je Margaret, która sama również wykonuje tę piosenkę. Będzie to pierwsza Bitwa V edycji The Voice of Poland!

thev

Obecność Margaret na próbach dziewczyn była dla wszystkich dużym zaskoczeniem. Okazało się, że jest ona fanką Weroniki, którą spotykała przez lata na różnych konkursach wokalnych. Zawsze też chciała ją bliżej poznać. W najbliższą sobotę widzowie telewizyjnej Dwójki przekonają się co wyniknęło z tej spontanicznej współpracy i z jaką interpretacją utworu Kasi Sobczyk wystąpią uczestniczki The Voice of Poland – Weronika Bochat oraz Żaneta Łabudzka. Dziewczyny wyraźnie różnią się stylem i barwą głosu będzie to więc z pewnością pasjonujące starcie.

Największym dotychczasowym sukcesem Weroniki Bochat jest Grand Prix festiwalu im. Anny Jantar we Wrześni oraz Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie w 2005 roku.  Jest jedyną osobą w Europie która wzięła udział w dwóch konkursach Eurowizji. Posiada również bujną historię teatralną. W wieku 14 lat rozpoczęła pracę  w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Z jej udziałem można było obejrzeć spektakle takie jak : ,,Akademia Pana Kleksa’’, ,,Upiór w Operze’’, ,,Les Miserables’’, w ostatnim zagrała główną rolę Cosette co uważa za swoje największe osiągnięcie w teatrze.

Pochodząca z Rzeszowa Żaneta Łabudzka to wulkan energii i pomysłów. Śpiewa, gra w serialu i teatrze, studiuje kulturoznawstwo. Uwielbia soul, funk, muzykę alternatywną, rock. Studiowała w szkole wokalno-aktorskiej im. D. Baduszkowej w Gdyni, jednak po krótkim czasie zrozumiała, że musical to nie jest droga dla niej. Poprzez udział w The Voice of Poland spełnia swoje marzenia, ponieważ ma możliwość występowania dla większej publiczności pokazując wszystkim całą paletę emocji.

Jak zaprezentują się obok siebie tak różniące się wokalistki? O tym widzowie telewizyjnej Dwójki dowiedzą się już w najbliższą sobotę o godzinie 20.05!

Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP2 o godzinie 20.05 i 21.05.

08-10-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zaneta-labudzka-z-rzeszowa-w-the-voice-of-poland-zmierzy-sie-z-weronika-bochat-ap007