REKLAMA

UWAGA KIEROWCY: Zamknięcie drogi krajowej nr 4 w Klęczanach

W związku z modernizacją linii kolejowej na odcinku Kraków – Rzeszów i demontażu przęsła wiaduktu kolejowego w miejscowości Klęczany, w dniach 9 i 10 lutego br. zostanie zamknięta droga krajowa nr 4.

Prace na wiadukcie mają rozpocząć się około północy 9 lutego, a zakończyć o godz. 4 rano 10 lutego br. W tym czasie ruch pojazdów będzie odbywał się wyznaczonymi objazdami.

9 i 10 lutego 2015 roku od północy do godz. 4 zamknięty dla ruchu będzie odcinek drogi krajowej nr 4 w Klęczanach w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Zamknięcie drogi związane jest z demontażem przęsła wiaduktu kolejowego. Na czas trwania prac demontażowych, ruch pojazdów będzie odbywał się wyznaczonymi objazdami:

– dla pojazdów do 15 ton wyznaczono objazd drogą powiatową przez miejscowości Przedmieście Sędziszowskie, Olchowa, Będziemyśl, Dąbrowa;
– dla pojazdów powyżej 15 ton objazd wyznaczono drogą wojewódzką nr 985 relacji Dębica – Mielec, lub autostradą A4, oraz drogą ekspresową S19.

policja-polska
KWP/ foto: policja.pl

07-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zamkniecie-drogi-krajowej-nr-4-w-kleczanach