REKLAMA

Zaginiony 24-latek przebywał w lesie. Zmarznięty i osłabiony trafił do szpitala

REGION. Policjanci odnaleźli poszukiwanego od wtorku 24-letniego mieszkańca Nowej Wsi. Mężczyzna zaginął w poniedziałek, gdy przed południem wyszedł z domu. Od tamtej pory nie nawiązywał kontaktu z rodziną. 24-latek odnaleziony został dzisiaj, w jednej z miejscowości w gminie Głogów Małopolski.

 

Dzisiaj około godziny 9.20 policjanci otrzymali informację od pogotowia ratunkowego o tym, że w rejonie cmentarza w Wysokiej Głogowskiej przebywa mężczyzna potrzebujący pomocy.

 

Skierowani na miejsce policjanci po kilkunastu minutach zlokalizowali mężczyznę. Okazał się nim poszukiwany od wtorku 24-letni mieszkaniec Nowej Wsi. Na miejsce przyjechała też karetka pogotowia ratunkowego, która przewiozła zmarzniętego 24-latka do szpitala. Mężczyzna jest osłabiony i wychłodzony, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Teraz w szpitalu jest mu udzielana pomoc.

 

Jak wstępnie ustalili policjanci, od dnia zaginięcia mężczyzna przebywał w lesie pomiędzy gminą Trzebownisko a Głogów Małopolski. Dzisiaj rano zziębnięty i osłabiony poprosił o pomoc przypadkowego przechodnia. Ten zawiadomił służby i do czasu ich przyjazdu przebywał z zaginionym.

 

Zdjęcie poglądowe/pixabay

 

Źródło: KMP Rzeszów

12-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)