REKLAMA

Zaginiona 16-latka została odnaleziona w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionej 16-letniej mieszkanki Przeworska. Dziewczyna 31 grudnia 2018 roku w godzinach przedpołudniowych wyjechała do znajomych na sylwestra i nie wróciła do domu. W piątkowy poranek została odnaleziona w Rzeszowie, w mieszkaniu swojej koleżanki.

303-169679_3

Foto: Podkarpacka Policja

W piątek, po godzinie 7:00 odnaleziona została 16-latka, którą od środy poszukiwali przeworscy policjanci. Z zebranych przez policjantów informacji wynikało, że nastolatka 31 grudnia w godzinach popołudniowych pojechała do swoich znajomych na sylwestra. Kiedy nie wróciła do domu i nie można było z nią nawiązać żadnego kontaktu, zaniepokojony ojciec zawiadomił policję.

Funkcjonariusze prowadzący poszukiwania ustalili, że 16-latka może przebywać w Rzeszowie u swojej znajomej ze szkoły. Informacje te zostały potwierdzone i w piątek po godzinie 7:00 policjanci z Rzeszowa odnaleźli nastolatkę w mieszkaniu koleżanki ze szkoły.

Źródło: Podkarpacka Policja

04-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zaginiona-16-latka-zostala-odnaleziona-w-rzeszowie-6086-00r2kc