REKLAMA

Zaginieni Anna i Tomasz byli we Wrocławiu. Oświadczenie rodziców Ani

Komenda Miejska w Rzeszowie poszukuje 17-letniej Anny Życzyńskiej i 16-letniego Tomasza Grzyba. Oboje wyszli z domów wczoraj rano. Do tej pory nie skontaktowali się z rodzinami. W ostatnią niedzielę byli we Wrocławiu.

 

Według ustaleń policjantów Anna i Tomasz mogą przebywać razem. Anna mieszka w Matysówce, Tomasz w Rzeszowie. Rano wyszli z domów, mieli wziąć udział w obchodach Święta Konstytucji 3 Maja w Rzeszowie. Do późnego wieczora nie wrócili do domów. O godzinie 22 rodzice zawiadomili Policję.

Jak ustalili policjanci, którzy intensywnie poszukują zaginionych, oboje w ostatnią niedzielę byli we Wrocławiu. Spotkali się ze znajomą Anny. Tu znowu urywa się ślad.

Anna Życzyńska ma 170 cm wzrostu, jest dziewczyną średniej budowy, ma kręcone, długie do ramion włosy w kolorze ciemnoblond.

Tomasz Grzyb ma 180 cm wzrostu, jest szczupły, nosi krótkie ciemne włosy, ma owalną twarz. Był ubrany w szaro-czarny garnitur, białą wizytową koszulę, granatowo-brązowe skórzane buty. Miał czarną torbę na dokumenty z charakterystycznym zielonym paskiem.


Rodzice Anny zwrócili się z prośbą o publikację oświadczenia:

Chcemy wyrazić wdzięczność wobec wszystkich, którzy zaangażowali się w tych dniach w poszukiwania naszych dzieci. Dla ich dobra podjęliśmy decyzję o nieudzielanie wywiadów w prasie i telewizji. Ania wie, że jest przez nas kochana, że czekamy na nią i spokojnie może wrócić do domu. Prosimy o modlitwę w intencji Ani i Tomka, aby w wolności dokonali właściwego wyboru.

Ewa i Marcin Życzyńscy

Policja prosi wszystkich, którzy znają miejsce pobytu zaginionych, o pilny kontakt z numerem 997.

KWP

08-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zaginieni-anna-i-tomasz-byli-we-wroclawiu