REKLAMA

Zaginęła Jadwiga Panek – mieszkanka Rakszawy

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie poszukują zaginionej Jadwigi Panek, 72-letniej mieszkanki Rakszawy. Wczoraj rano kobieta wyszła z domu i do tej pory nie wróciła do miejsca zamieszkania.

303-174469

Foto: Zaginiona Jadwiga Panek / Podkarpacka Policja

72-letnia zaginiona Jadwiga Panek jest osobą chorą, która może wymagać pomocy medycznej. Ostatni raz widziana była 6 lisotpada, około godziny 6:00, w rejonie Centrum Komunikacji w Łańcucie.

Rysopis zaginionej: wzrost około 165 cm, szczupła budowa ciała, siwe włosy do ramion, duży pieprzyk z lewej strony nosa. W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w żakiet koloru białego w czarne paski, czarną spódnicę, czerwony szalik, szarą czapkę, miała czarną torebkę przewieszoną przez prawe ramię.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie, tel. 17 249 03 10 lub pod nr alarmowym 997.

Źródło: Podkarpacka Policja

08-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zaginela-jadwiga-panek-mieszkanka-rakszawy-6204