REKLAMA

Nie wie kim jest. Sprawdź, czy znasz tego mężczyznę

RZESZÓW/POLSKA.  Policjanci z Poznania ustalają tożsamość mężczyzny, który 1 marca br. przyjechał pociągiem do Poznania. Osoba ta nie potrafi podać swoich danych personalnych, nie wie też dlaczego przyjechała do Poznania.

kwp

ZDJ.: KWP

Mężczyzna został przewieziony 3 marca do Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia z siedzibą w Poznaniu gdzie był hospitalizowany. Mężczyzna ten nie potrafił podać swoich danych personalnych. Pamiętał, że w nocy z czwartku na piątek 27/28 lutego 2014 roku obudził się w pociągu jadącym do Warszawy. Nie potrafił podać nazwy miejscowości w jakiej się obudził, skąd jechał, nie wiedział co się z nim stało i kim jest. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów.

Wysiadł na stacji Warszawa Centrum i cały dzień spędził w stolicy. Nie wiedział dlaczego ale za ostatnie pieniądze kupił bilet do Poznania i przyjechał pociągiem 1 marca między godz. 8.00-9.00 i wysiadł na dworcu głównym. Pamiętał, że pracuje przy remontach, nie je mięsa i jest bardzo religijny, wierzy w Boga. 10 marca trafił do Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie.

Poniżej przedstawiamy rysopis mężczyzny. Gdyby ktoś go rozpoznał, jest proszony o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Targi pod nr tel. 061-841-26-11, 061-841-26-12 lub 997.

Rysopis: wiek ok. 50-60 lat, wzrost ok. 170 cm, oczy kolory niebieskiego, włosy średniej długości koloru siwego, siwe wąsy i broda. Ubrany był w sweter koloru granatowego z białym pasem na wysokości klatki piersiowej, spodnie koloru czarnego, buty czarne typu mokasyny. Miał przy sobie podręczną koloru brązowego, na szyi nosi krzyż wykonany z patyków.

Źródło: KWP

12-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zaginal-sprawdz-czy-widziales-tego-mezczyzne