REKLAMA

Zaginął mieszkaniec Rzeszowa

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego 84-letniego Władysława Wielgosa zamieszkałego w Rzeszowie. Zaginiony w dniu 23 stycznia bieżącego roku wyszedł z domu kierując się na ul. Seniora w Rzeszowie gdzie codziennie jadał obiady. Tam około godziny 14, był widziany po raz ostatni.

b

foto: policja / Władysław Wielgos

Mężczyzna porusza się samodzielnie i nie ma problemów z orientacją w terenie. Najczęściej korzysta z komunikacji miejskiej MPK, z autobusów lini 34, 36 i 6, którymi dojeżdżał na obiady. W dniu zaginięcia miał przy sobie kijki do nordic walking w kolorze jasnym. Do chwili obecnej mężczyzna nie wrócił do domu i nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego:

wzrost 180 cm , waga 70 kg , budowa ciała: szczupły, włosy: szpakowate proste, oczy: ciemne, uzębienie – pełne, ubrany był w kurtkę koloru czarnego, spodnie z materiału w ciemnym kolorze, czapka z daszkiem czarna, buty czarne typu ‘botki”

Informacje: 

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 17 858 3224 albo 17 858 33 10 lub pod tel. alarmowy Policji – 997.

źródło: policja

25-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zaginal-mieszkaniec-rzeszowa