REKLAMA

Zaginął mężczyzna. Pomóż rodzinie i policji – sprawdź rysopis i zdjęcie zaginionego

RZESZÓW/PODKARPACIE. Zaginął Marcin Miś, mieszkaniec Wólki Podleśnej. Wyjechał z domu rowerem 5 lat temu i do tej pory nie dał znaku życia.

Zaginiony Marcin Miś 18 sierpnia 2009 roku wyjechał z domu rowerem. prawdopodobnie na zaplanowaną wcześniej samotną podróż do Włoch. Od tego czasu do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną.

MARCIN MIS
Rysopis zaginionego w 2009 roku: 
Wiek: w chwili zaginięcia 19 lat, wzrost 184 cm, waga 84 kg, normalna budowa ciała, włosy średnie, lekko falowane, ciemny blond. Kolor oczu: ciemne, piwne, twarz owalna, nos garbaty, uzębienie pełne, uszy normalne przystające. W każdym uchu posiadał kolczyk o średnicy ok. 5 mm..

Znaki szczególne: Znamiona tzw. pieprzyki o średnicy około 3 mm na podeszwie stopy oraz w środkowej części pachwiny. Mężczyzna wyjechał rowerem turystycznym w kolorze czarno – srebrnym, kierownica prosta z wbudowanym amortyzatorem.

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionego proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Komisariatem Policji w Trzebownisku, Nowa Wieś 387, tel. (17) 7712 997 lub na telefon alarmowy Policji 997.

Źródło: KWP

 

06-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zaginal-mezczyzna-pomoz-rodzinie-i-policji-sprawdz-rysopis-i-zdjecie-zaginionego