REKLAMA

Zadbaj o ferie dla swojego dziecka

RZESZÓW. Ferie zimowe w wojewódzkie Podkarpackim odbędą się w dniach od 2 do 15 lutego. Jak zorganizować zimowy wypoczynek uczniom? Pomysł na to ma Rzeszowski Dom Kultury. Zapisy już ruszyły!

Zajęcia organizowane przez RDK w ramach zimowego wypoczynku skierowane są do dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Ruszą wraz z początkiem ferii i potrwają do 13 lutego. Będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 14.

Maksymalna ilość dzieci w grupie to 30 osób, więc warto wcześniej zadbać o miejsce w grupie. Zapisy trwają do 30 stycznia. Koszt to 40 zł za tydzień.

Kręgle i mini Master Szef

ferie

Zajęcia mają formę warsztatów edukacyjnych, co oznacza, że w ich trakcie kształcone są wybrane umiejętności oraz powiązana z nimi wiedza. Przewidziane atrakcje to: zajęcia muzyczne, plastyczne, taneczne, wyjście do Muzeum Okręgowego, Muzeum Techniki i Militariów, kina, teatru, kręgielni czy parku trampolin. Nie zabraknie gier, quizów, konkursów i mini Master Szega, a także praktycznych zajęć z pierwszej pomocy.

Zimowy wypoczynek będzie odbywał się w trzynastu filiach Rzeszowskiego Domu Kultury na terenie całego Rzeszowa:

Regulamin oraz program zimowego wypoczynku dostępne są do pobrania pod adresem: http://www.rdk.rzeszow.pl/zimowy-wypoczynek-2015-zapisy.html

Fot. UM Rzeszowa

13-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zadbaj-o-ferie-dla-swojego-dziecka-adm007