REKLAMA

Zadaszony skatepark otworzą za miesiąc. Zobacz, jak wyglądał wcześniej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Jeszcze miesiąc trzeba będzie zaczekać na otwarcie zadaszonego już skateparku przy hali Podpromie. Tyle czasu – pomimo opóźnień – potrzebuje wykonawca, na dokończenie prac.

Zadaszenie skateparku w postaci nadmuchanego balonu pojawiło się w niedziele, początkiem tygodnia zamontowane zostało oświetlenie. To nie koniec, bo kluczowym elementem jest podgrzanie obiektu, wewnątrz którego temperatura będzie sięgała około 10-12 st. C.

W przyszłym tygodniu MPEC doprowadzi sieć do kotłowni – mówi Marcin Deręgowski, radny PO, który na bieżąco śledzi postępy prac.

Dopóki jednak prace się nie zakończą, z obiektu korzystać nie będzie można. Termin oddania obiektu do użytku, został wyznaczony dopiero na koniec miesiąca. To oznacza, że amatorzy wyczynowej jazdy na deskach i rowerach zaczną z niego korzystać w marcu, choć zadaszenie powstało właśnie po to, aby był dostępny w okresie jesienno-zimowym. Później ma być demontowany.

Możliwe, że ze względu na opóźnienia zadaszenie wyjątkowo postoi dłużej – mówi Marcin Deręgowski.

Wejście na teren skateparku będzie odbywało się z trzech stron: powstała jedna główna śluza (vis-a-vis hali) i dwie boczne.

ZOBACZ zdjęcia przed i po zabudowaniu skateparku:

04-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zadaszony-skatepark-otworza-za-miesiac-zdjecia