REKLAMA

ZACZERNIE. Tragiczny pożar. Nie żyje 46-latek!

ZACZERNIE / PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności pożaru domu, do którego doszło w środę 23 grudnia wieczorem w Zaczerniu. Ogień pojawił się w pomieszczeniach piwnicznych. Podczas akcji gaśniczej strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny.

DSC_1416-1

Foto: KW PSP w Rzeszowie / zdjęcie poglądowe

Zgłoszenie o pożarze w domu mieszkalnym w Zaczerniu policjanci otrzymali około godziny 21:30. Na miejscu akcję gaśniczą prowadziły jednostki ochotniczej i państwowej straży pożarnej. Do pożaru doszło w pomieszczeniach piwnicznych.

Podczas akcji gaśniczej, w jednym z pomieszczeń strażacy znaleźli ciało mężczyzny. Okazało się, że jest to 46-letni mieszkaniec domu. Oprócz zmarłego w domu przebywały jeszcze dwie osoby, które nie odniosły poważniejszych obrażeń. To one zauważyły zadymienie w piwnicy i wezwały służby.

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na miejscu zostaną przeprowadzone oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa.

Źródło: KMP Rzeszów

24-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zaczernie-tragiczny-pozar-nie-zyje-46-latek-291-00r2kc