REKLAMA

Zabytki, restauracje, noclegi i wiele więcej. Powstanie profesjonalny przewodnik po Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Urząd Miasta chce zaprojektować nowy przewodnik po Rzeszowie. Dostępny w czterech językach, będzie informował o najciekawszych miejscach w mieście, zabytkach, usługach gastronomicznych i atrakcjach.

Funkcjonuje co prawda kilka takich książeczek, ale żadna z nich nie spełnia do końca wymagań ratusza. Nowy przewodnik ma być profesjonalny, przejrzysty, a jego istotną cechą ma być dostępność w czterech językach.

Pojawi się w nim rozkład komunikacji miejskiej, informacja o zabytkach, miejscach kultury i rozrywki, barach, restauracjach, a także miejscach, gdzie można spędzić noc.

Każdy rzeszowski przedsiębiorca może zgłosić swój biznes na adres e-mail: kczyz@erzeszow.pl lub kbajrasz@erzeszow.pl do końca pierwszego tygodnia marca. Najciekawsze z nadesłanych zagoszczą na stałe w oficjalnym przewodniku po stolicy Podkarpacia.

Ratusz planuje wydać przewodnik jeszcze przed wakacjami, aby ułatwić turystom i gościom odwiedzającym Rzeszów na swobodne przemieszczanie się po mieście. Książeczka ma być również dostępna w wersji elektronicznej.

(az)

18-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zabytki-restauracje-noclegi-i-wiele-wiecej-powstanie-profesjonalny-przewodnik-po-rzeszowie-az003