REKLAMA

Zabójstwo w Rzeszowie? Nie żyje 57-latek, zatrzymano jego syna!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 57-letniego mieszkańca Rzeszowa. W czwartek jego ciało zostało znalezione na klatce schodowej bloku, w którym mieszkał. Lekarz stwierdził jego zgon. Policjanci zatrzymali 36-letniego syna zmarłego.

303-203823
Foto: Podkarpacka Policja

W czwartek (8 października br.) około godziny 14:00, policjanci zostali zawiadomieni o rannym mężczyźnie leżącym na klatce schodowej bloku przy ulicy Krakowskiej. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon. Policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego dla miasta Rzeszów prowadzili na miejscu czynności.

Obrażenia mężczyzny wskazywały na możliwy udział osób trzecich. Prokurator zdecydował o zabezpieczeniu ciała do dalszych badań. Funkcjonariusze do wyjaśnienia zatrzymali 36-letniego syna zmarłego, który mógł mieć związek ze śmiercią ojca.

W sprawie trwają ustalenia mające wyjaśnić szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przeprowadzono oględziny, przesłuchiwani są świadkowie. Zebrany materiały dowodowy policjanci przekażą do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. Dalsze czynności i decyzje w sprawie podejmie prokurator.

Źródło: KMP Rzeszów

09-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zabojstwo-w-rzeszowie-nie-zyje-57-latek-zatrzymano-jego-syna-7412-00r2kc