REKLAMA

Zabójstwo w Głogowie Małopolskim! Zatrzymano podejrzanego 46-latka!

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI, RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało zostało znalezione w poniedziałek przed południem w domu jednorodzinnym. Zmarły miał obrażenia głowy, najprawdopodobniej został kilkukrotnie uderzony. W związku ze sprawą policja poszukuje 46-letniego Mirosława Madeja – bratanka zmarłego.

killer-820017_1280

Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

O zdarzeniu policjanci zostali zawiadomieni w poniedziałek około godziny 10:30. Rodzina znalazła w domu ciało 70-latka. Mężczyzna najprawdopodobniej został kilkukrotnie uderzony w głowę; w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego stwierdził śmierć mężczyzny. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza. Zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia szczegółowego przebiegu i okoliczności zdarzenia.

303-202776_1

Foto: KMP Rzeszów

Policjanci poszukiwali 46-letniego siostrzeńca 70-latka, który może mieć związek z tym zdarzeniem. 46-latek oddalił się z miejsca przed przybyciem policjantów. Najprawdopodobniej między mężczyznami doszło do awantury.

W poniedzialek funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie opublikowali zdjęcie 46-letniego Mirosława M., podejrzewanego o spowodowanie śmierci 70-latka. W poniedziałek w nocy mężczyzna został zatrzymany w Krakowie.

Źródło: Podkarpacka Policja

21-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zabojstwo-w-glogowie-malopolskim-zatrzymano-podejrzanego-46-latka-3844-00r2kc