REKLAMA

Zabezpieczono nielegalne automaty do gier [ZDJĘCIA]

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą jarosławskiej komendy, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Przemyślu przeprowadzili działania, których celem było zwalczanie przestępczości nielegalnego hazardu. W jednym z lokali na terenie Jarosławia, zabezpieczyli cztery urządzenia do gier hazardowych. Automaty były wykorzystywane niezgodnie z obowiązującymi przepisami.

Cztery automaty do gier hazardowych

Policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą jarosławskiej komendy, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Przemyślu, w jednym z lokali na terenie Jarosławia, zabezpieczyli cztery automaty do gier hazardowych. Gry kontrolne przeprowadzone na urządzeniach potwierdziły, że są to maszyny działające w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Dwa automaty do gier hazardowych

Ujawnione urządzenia zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej w Przemyślu. Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: KPP Jarosław

30-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zabezpieczono-nielegalne-automaty-do-gier-3981