REKLAMA

Zaatakował ostrym narzędziem dwie osoby. W tym żonę

RZESZÓW. Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o atak na dwie osoby ostrym narzędziem. Mężczyzna ranił swoją żonę a także jej znajomego. Był nietrzeźwy. Podobnie jak poszkodowani. 

policja-rzeszów5

Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 16. Skierowani na miejsce policjanci zastali mieszkającą tam 52-letnią kobietę i jej 62-letniego znajomego. Obydwoje w związku z odniesionymi obrażeniami byli opatrywani przez załogę karetki pogotowia, która następnie przewiozła ich do szpitala.
Jak ustalili policjanci pokrzywdzeni zostali zaatakowani przez nietrzeźwego męża kobiety, który wrócił do domu. Mężczyzna ostrym narzędziem zaatakował najpierw 62-latka, a następnie żonę. Jeszcze przed przybyciem policjantów oddalił się z miejsca.
Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia. W budynku gospodarczym znaleźli prawdopodobne narzędzie przestępstwa. Rozpoczęli również poszukiwanie podejrzanego mężczyzny. W szpitalu policjanci ustalili obrażenia pokrzywdzonych. Mężczyzna miał ranę ciętą na plecach oraz rany na przedramieniu. Kobieta miała rany na plecach. Odniesione obrażenia nie zagrażały życiu pokrzywdzonych i zostali zwolnieni do domu.
Jeszcze tego samego dnia w Kielnarowej policjanci zatrzymali podejrzewanego mężczyznę. 52-latek trafił do policyjnego aresztu. Był nietrzeźwy, podobnie jak pokrzywdzeni. Na podstawie zebranego materiału dowodowego prokurator z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie przedstawił zarzuty naruszenia czynności narządów ciała oraz gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

29-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zaatakowal-ostrym-narzedziem-dwie-osoby-w-tym-zone