REKLAMA

Zaatakował ekologów bejsbolem. Zatrzymano go w Rzeszowie! (FOTO)

RZESZÓW, PRZEMYŚL / PODKARPACIE. 39-letni sprawca napaści na ekologów w Makowej został zatrzymany. Mężczyzna wpadł, dzięki ustaleniom przemyskich policjantów i współpracy z funkcjonariuszami z Rzeszowa. Od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, był poszukiwany między innymi do odbycia kary dwudziestu miesięcy pozbawienia wolności.

303-223991
Foto (2): KMP Przemyśl

 

W miniony piątek, przemyscy policjanci interweniowali na drodze w lesie pomiędzy miejscowościami Makowa-Arłamów. Pięciu mężczyzn zaatakowało protestujących tam ekologów.

Jeden z napastników uszkodził pojazd uczestniczki protestu, natomiast drugą kobietę uderzył w nogę. Od tamtego czasu przemyscy policjanci prowadzili czynności i poszukiwali mężczyzny.

W środę 26 maja funkcjonariusze z przemyskiej komendy ustalili, że poszukiwany 39-latek może przebywać na terenie Rzeszowa, w jednym ze sklepów przy ulicy Ślusarczyka.

 

Dzięki współpracy z policjantami komend wojewódzkiej i miejskiej w Rzeszowie, mężczyzna został zatrzymany.  

39-latek był poszukiwany dwoma listami gończymi przez sądy w Rzeszowie i w Przemyślu, m.in. do odbycia kary dwudziestu miesięcy pozbawienia wolności.

 

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty zmuszania osoby groźbą lub przemocą do określonego zachowania i uszkodzenia mienia.

303-223990

W piątek przemyscy kryminalni doprowadzili go do zakładu karnego, gdzie odbędzie wcześniej zasądzoną karę pozbawienia wolności.

 

Źródło: KMP Przemyśl

 

 

Zobacz także: Z bejsbolem na protestujących w Puszczy Karpackiej! (ZDJĘCIA)

 

27-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

zaatakowal-ekologow-bejsbolem-zostal-zatrzymany-w-rzeszowie-foto-8166-00r2kc