REKLAMA

Za nami Gala antyreklamy zorganizowana w rzeszowskiej WSiZ

RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania była organizatorem Gali antyreklamy, czyli wydarzenia na którym odbył się pokaz najgorszych reklam minionego roku. Impreza odbyła się w siedzibie WSiZ w Kielnarowej k. Rzeszowa.

Na początku przedstawione zostały cechy, jakie powinna posiadać dobra reklama oraz procentowy jej udział w poszczególnych mediach. Po tym wyświetleni zostali laureaci pierwszej edycji gali, m.in. Śledź w Gdyni, czy niesławny spot elektrycznych papierosów Cigger z Olafem Lubaszenką. Następnie przyszła kolej na przedstawienie kandydatów do niechlubnej nagrody. Pokazy podzielono na pięć kategorii: komercyjna, biznesowa, polityczna, społeczna oraz outdoorowa, po pięć reklam każdego rodzaju.

Po wyświetleniu wszystkich reklam danej kategorii, zebrani widzowie oddawali głosy na swoich faworytów. Po zliczeniu głosów ogłoszono “laureatów”: klip przygotowany przez militaria.pl, reklama mieszkań LC Corp w Ząbkach, spot wyborczy Angelus Silesius, kampania społeczna czytaj – podrywaj oraz billboard Zrobię Ci dobrze… reklamę Agencji P…. Design.

 

09-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.