REKLAMA

Za ile kupisz mieszkanie w Rzeszowie?

RZESZOW. W porównaniu do innych podkarpackich miast, w Rzeszowie za mieszkanie zapłacisz najwięcej. Za m2 zapłacić trzeba 4 900 zł.

mieszkanie

ZDJ.: sxc.hu

Sporo taniej mieszkanie można zakupić w pobliskim Łańcucie, gdzie m2 mieszkania kosztuje 3 570 zł , natomiast w Tyczynie 3 600 zł za m2.

Najwięcej na rynku jest ofert dotyczących mieszkań trzypokojowych. Takie mieszkanie w średnio dobrym stanie (do remontu) można zakupić w okolicach Drabinianki i Baranówki od 159 500 zł. Gdy jednak chcemy zakupić mieszkanie od razu gotowe do użytku, trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu j 250 000 zł. Najdrożej z kolei za mieszkanie trzypokojowe zapłacimy za apartamenty przy ul. Hetmańskiej.

Na poszukiwanie taniego dwupokojowego mieszkania znów warto udać się na Baranówkę a także na Drabiniankę oraz do Staromieścia. Ceny takich mieszkań zaczynają się od ok.150 000 zł. Znów jednak trzeba liczyć się z remontem.

Kawalerki z kolei to wydatek od 119 000 zł do nawet 419 000 zł. Najtańsze kawalerki do kupienia są na Baranówce.

Dodać należy, że szukając mieszkania warto szukać okazji i dokładnie przemyśleć decyzję o kupnie, by nie utonąć w kosztach remontu.

 

12-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

za-ile-kupisz-mieszkanie-w-rzeszowie