REKLAMA

Z Wisłoka wyłowiono ciało zaginionej 18-latki

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci młodej kobiety. Jej ciało dziś przed południem wyłowiono z Wisłoka w okolicach Mostu Karpackiego. Ustalono, że jest to zaginiona początkiem maja 18-letnia mieszkanka Rzeszowa.

Około godz. 9.30 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie od pracownika rzeszowskiej zapory o ujawnieniu w wodzie ludzkiego ciała. Strażacy wydobyli z Wisłoka zwłoki młodej kobiety. Okazało się, że jest to zaginiona początkiem maja br. 18-letnia mieszkanka Rzeszowa.

Policjanci i strażacy od kilku dni poszukiwali zaginionej w rejonie Wisłoka, ponieważ kamery miejskiego monitoringu uchwyciły ją w rejonie stadionu miejskiego, jak szła w stronę zapory. Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Przyczyny śmierci młodej kobiety wyjaśni sekcja zwłok. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów.

ciało wisłok

Policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza pracuje na miejscu znalezienia ciała 18-latki

Źródło: KMP Rzeszów

16-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

z-wisloka-wylowiono-cialo-zaginionej-18-latki-00e8mc