REKLAMA

Z rzeszowskiej Żwirowni na plażę w Gdańsku. Charytatywny bieg rzeszowianina!

Paweł Hanulak przebiegnie około 620 kilometrów i pokona trasę z Rzeszowa do Gdańska. Rzeszowianin wesprze w ten sposób Stowarzyszenie na rzecz Dzieci z Dysfunkcjami Rozwojowymi „Bruno”.

 

Paweł Hanulak postanowił, że w ciągu 8 dni dotrze z rzeszowskiej Żwirowni na plażę w Gdańsku. Podczas swojego biegu będzie zbierał pieniądze dla Stowarzyszenia na rzecz Dzieci z Dysfunkcjami Rozwojowymi „Bruno”.

Stowarzyszenie na rzecz Dzieci z Dysfunkcjami Rozwojowymi „Bruno” działa od 2011 roku. Jego celem jest wszechstronna pomoc niepełnosprawnym dzieciom w rozwoju i ich rodzinom w radzeniu sobie z problemami związanymi z niepełnosprawnością.

Idę za ciosem i wkrótce podejmuję się kolejnego wielkiego wyzwania. A konkretnie, to chcę znaleźć się na plaży w Gdańsku. Obiecałem sobie w tym roku, że zrobię sobie wakacje nad polskim morzem, które uwielbiam. Brałem pod uwagę lot samolotem, przejazd pociągiem, a skończy się na biegu z wózkiem (w nim namiot itd.) przez całą Polskę. Podjąłem decyzję, że mój bieg nie będzie trwał 8-10 dni, tylko po prostu osiem. Poprzeczka po raz kolejny idzie w górę. Siostra wierzy we mnie na tyle, że przylatuje z UK do Gdańska 7 listopada. Ja tym bardziej wierzę, że wszystko codziennie będzie szło zgodnie z planem – informuje poprzez swój fanpage Paweł Hanulak.

Charytatywny bieg Pawła rozpocznie się w najbliższy czwartek (31 października) o godzinie 7:00 na rzeszowskiej Żwirowni. Jego zakończenie planowane jest na 7 listopada, kiedy to rzeszowianin chce dotrzeć na plażę w Gdańsku. Zbiórka pieniędzy na rzecz “Bruna” ruszy wraz ze startem biegu.

Aktualne informacje na temat tej charytatywnej akcji znajdują się na fanpage-u Hajny Running Challenge.

 

27-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

z-rzeszowskiej-zwirowni-na-plaze-w-gdansku-charytatywny-bieg-rzeszowianina-636-00r2kc