REKLAMA

Z Rzeszowskiej Jasionki nie polecimy już bezpośrednio do Paryża!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Niestety potwierdziły się wcześniejsze obawy. Nie polecimy już z Rzeszowskiej Jasionki na główne lotnisko w Paryżu (CDG). Od dziś (15.11) wszystkie loty na trasie RZE – CDG – RZE zostały odwołane. W systemie rezerwacyjnym nie ma już dostępnych biletów na bezpośrednie przeloty na trasie Rzeszów – Paryż – Rzeszów, wszystkie dostępne loty oferowane są z przesiadką w Monachium.
Wczoraj słoweński przewoźnik oficjalnie potwierdził skasowanie tego połączenia.

RZE_CDG_canceled

To już kolejna tradycyjna linia, która tak jak wcześniej CSA – Czech Airlines wycofała się z lotów do Edynburga, tak teraz z lotów do Paryża (CDG) rezygnuje słoweński tradycyjny przewoźnik Adria Airways.

Z informacji jakie udało się uzyskać bezpośrednio u przewoźnika na Facebooku,wczoraj Adria Airways wydała oficjalny komunikat informujący o skasowaniu trasy Rzeszów – Paryż. Miejmy nadzieję, że Zarząd lotniska Rzeszów Jasionka szybko podejmie rozmowy z innym przewoźnikiem (Ryanair?) by zapełnić lukę jaka powstaje po skasowaniu tego połączenia.

Odloty z Rzeszowa

15-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

z-rzeszowskiej-jasionki-nie-polecimy-juz-bezposrednio-do-paryza-00e6mk