REKLAMA

Z Rzeszowa w tropiki

RZESZÓW / PODKARPACIE. Na jedną z najpiękniejszych wysp Grecji będzie można latać od czerwca 2017r. bezpośrednio z Rzeszowa. Port lotniczy w Jasionce uruchomi wtedy nowe połączenie czarterowe na Zakynthos.

b

foto: Carpe Dream / archiwum rzeszow24.pl

Grecka Zakhyntos słynie z malowniczych widoków, dobrej pogody oraz świetnie rozwiniętych ośrodków turystycznych. Od czerwca przyszłego roku będzie można dostać się w to urokliwe miejsce z lotniska w Jasionce. To duże ułatwienie dla miłośników podróży z naszego województwa.

Loty będą odbywać się w każdy piątek.

Kurs na Zakhyntos to drugi po Majorce lot czarterowy, który wprowadza podrzeszowska Jasionka. Oprócz tej wyspy, z Rzeszowa można jeszcze polecieć na Kretę i Korfu – miejsca słynące z corocznych celów wakacyjnych.

Lotnisko w Jasionce prosperuje coraz lepiej. Rok temu zanotowało największą liczbę turystów, którzy korzystali z usług portu. Jak na razie Jasionka oferuje loty do Warszawy, Londynu, Paryża, Berlina, Dublina, Manchesteru, Bristolu, East Midlands, Monachium oraz na Korfu.

(az)

14-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

z-rzeszowa-w-tropiki