REKLAMA

Z Rzeszowa do 4 krajów Europy. FlixBus uruchamia nowe połączenia

RZESZÓW / PODKARPACKIE. 30 października FlixBus Polska uruchamia nową linię międzynarodową. Dzięki niej pojawi się możliwość podróżowania z Rzeszowa do Czech, Niemiec, Belgii, czy Holandii.

FlixBus-1024x683

Foto: flixbus.pl

Od 30 października FlixBus będzie obsługiwał połączenie Medyka – Rotterdam. Trasa przejazdu autokarów jest uzupełniona o osiem dodatkowych miast.

Nowe połączenie FlixBusa do Rotterdamu to przede wszystkim nowe możliwości podróży do Czech, Niemiec, Belgii i Holandii. Dodatkowo, dzięki nowej linii dojechać można bezpośrednio aż do siedmiu polskich miast, w tym do Krakowa, jednego z trzech głównych centrów przesiadkowych FlixBusa w Polsce – komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie.

Trasa nowej linii N1310 prezentuje się następująco:
Medyka – Przemyśl – Rzeszów – Tarnów – Kraków – Katowice – Żory – Jastrzębie-Zdrój – Ostrawa – Ołomuniec – Praga – Norymberga – Furth – Erlangen – Frankfurt n. Menem – Moguncja – Koblencja – Akwizgran – Bruksela – Antwerpia – Rotterdam.

Kurs z Rzeszowa w kierunku Rotterdamu będzie dostępny dla podróżnych 5 razy w tygodniu, od środy do niedzieli o godzinie 17:50. Bilety na wszystkie połączenia są już dostępne w sprzedaży. Można je zakupić na stronie: flixbus.pl, w aplikacji mobilnej FlixBus oraz w ponad 700 stacjonarnych punktach sprzedaży. W Rzeszowie bilety na podróż FlixBusem można kupić w punktach zlokalizowanych w budynku PKS-u Rzeszów (ul. Grottgera 1) oraz w Biurze Podróży Janosik (ul. Kopernika 3/11).

Źródło: informacja prasowa

29-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

z-rzeszowa-do-4-krajow-europy-flixbus-uruchamia-nowe-polaczenia-6983-00r2kc