REKLAMA

Z OSTATNIEJ CHWILI: Śmiertelny wypadek z udziałem rowerzystki

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło przy skrzyżowaniu ulic Przemysłowej i Batalionów Chłopskich. Kierujący samochodu ciężarowego z naczepa, skręcając w ulicę Przemysłową, potracił rowerzystkę. W wyniku doznanych obrażeń rowerzystka zmarła na miejscu wypadku.

1396577774

 

 

Do wypadku doszło po godz. 8. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem ciężarowym z naczepą jadąc ulicą Batalionów Chłopskich i skręcając w prawo w ulicę Przemysłową potrącił rowerzystkę. 46-letnia kobieta przejeżdżała przez skrzyżowanie po przejeździe dla rowerów z prawej strony na lewą. Rowerzystka dostała się pod koła ciężarówki i w wyniku doznanych obrażeń zmarła na miejscu. 52-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, kierujący ciężarówką, był w chwili zdarzenia trzeźwy.

Zablokowany jest wjazd na ulicę Przemysłową od strony ul. Batalionów Chłopskich. Na miejscu nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego.

KPP Rzeszów

08-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

z-ostatniej-chwili-smiertelny-wypadek-z-udzialem-rowerzystki-00e6mk