REKLAMA

Aleksander Kwaśniewski na liście Twojego Ruchu-Europy Plus z Podkarpacia!

RZESZÓW. Aleksander Kwaśniewski ma pojawić się na podkarpackiej liście Twojego Ruchu-Europy Plus w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Taką informację podała dziś na swoim profilu facebooka Marta Niewczas, która jest jedynką tej samej koalicji na podkarpackiej liście.

niewczas

Jak na razie Marta Niewczas nie chce komentować czy chodzi o byłego prezydenta czy o osobę, o tym samym imieniu i nazwisku. – Zapraszam na najbliższą konferencję prasową która odbędzie się już niedzielę w Rzeszowie. Przedstawimy wtedy całą listę naszych kandydatów włącznie z Aleksandrem Kwaśniewskim. Chcemy zaprezentować osoby, które chcą zmienić Podkarpacie i coś dla niego zrobić. Na naszych listach są osoby którym nie zależy na zaistnieniu w mediach, a raczej osoby intelektualne i chcące działać mówi Marta Niewczas.

W najbliższą niedzielę, 2 marca w Grand Hotelu o godz. 14:30 odbędzie się prezentacja całej drużyny koalicji Twojego Ruchu-Europy Plus. – To młoda ale naprawdę godna i najlepsza drużyna dodała na koniec Niewczas.

 

27-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

z-ostatniej-chwili-aleksander-kwasniewski-na-liscie-twojego-ruchu-europy-plus-z-podkarpacia