REKLAMA

Z miłości do muzyki. Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Elżbiety Przystasz (ZDJĘCIA)

SANOK, WARSZAWA / PODKARPACIE. Elżbieta Przystasz, muzyk, nauczyciel, artysta, otrzymała nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i artystycznej.

Uroczystości zorganizowano w Dniu Edukacji Narodowej Szkolnictwa Artystycznego w Zamku Królewskim w Warszawie. Wanda Zwinogrodzka, wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego wręczyła wybitnym nauczycielom odznaczenia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, medale Ministra Edukacji Narodowej oraz odznaczenia i nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W tej ostatniej kategorii uhonorowano również dr Elżbietę Przystasz. Do nagrody nominował ją profesor oświaty Andrzej Smolik, dyrektor PSM I i II st. w Sanoku. Następnie kandydaturę zaakceptowała rada pedagogiczna.

To wielki zaszczyt otrzymać takie wyróżnienie. Było to możliwe dzięki dyrektorowi Andrzejowi Smolikowi, który zauważył i docenił moją pracę. Do sukcesu przyczyniły się wszystkie zespoły z jakimi mam przyjemność tworzyć, wpływ na to miała także cała infrastruktura i życzliwi ludzie kochający muzykę. W pojedynkę nic nie można zrobić, ale efekty daje wspólna praca – podkreśla dr Elżbieta Przystasz.

foto: archiwum prywatne E. Przystasz/ D. Maltoch MKiDN

12-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

z-milosci-do-muzyki-nagroda-ministra-kultury-i-dziedzictwa-narodowego-dla-elzbiety-przystasz-zdjecia