REKLAMA

Z kont klientów banku zginęło 100 tys. zł?

ŁAŃCUT. Od dwóch dni trwa horror klientów jednego z banków na terenie gminy Markowa w powiecie łańcuckim. Według nieoficjalnych informacji z ich kont w sumie miało zniknąć około 100 tys. zł. Sprawą zajmuje się policja.

policja1Ginęły małe kwoty, i to nie z kont bankowych, bo historię operacji może sprawdzić każdy, ale przy wypłacie gotówki na dowód osobisty, z czego korzystają zawłaszcza starsze osoby – mówi nasz informator. Od dwóch dni przed bankiem gromadzą się rozjuszeni ludzie, którzy czują się pokrzywdzeni przez placówkę.

Z nieoficjalnych informacji, do jakich dotarł portal rzeszow24.pl wynika, że klienci mieli zostać oszukani na łączną kwotę sięgającą nawet 100 tys. zł. Bank miał już zlecić kontrolę monitoringu w placówce.

Próbowaliśmy się skontaktować w tej sprawie z pracownikami banku, jednak nikt nie czuł się upoważniony do rozmów, a dyrektor był nieobecny.

Łańcucka policja potwierdza jedynie, że o sprawie wie, jednak szczegółów nie chce ujawniać.

Komenda Powiatowa Policji w Łańcucie przyjęła zgłoszenie o przestępstwie od kilkunastu osób klientów banku (nazwa do wiadomości red.). W tej chwili trwają czynności wyjaśniające, zabezpieczamy dowody. Jest zbyt wcześnie, by mówić o szczegółach – mówi sierż. Karolina Dykas z KPP w Łańcucie.

04-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

z-kont-klientow-zginelo-100-tys-zl