REKLAMA

22 Rajd Rzeszowski startuje za kilka dni

Trwają przygotowania do 22. Rajdu Rzeszowskiego. Impreza wystartuje w najbliższy czwartek, 8 sierpnia. W zawodach weźmie udział 92 załogi – 44 w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i 48  – w Rajdowym Pucharze Polski.

Po raz pierwszy w Rajdzie Rzeszowskim wystartuje załoga azjatycka. Będą to Tajwańczycy, Yein Dai-Wei i Ko Mong-Roung, startujący z bułgarskimi licencjami. Do Rzeszowa zawitają Renault Twingo R2B. Na trasie zawodów, po rocznej przerwie, pojawi się Bryan Bouffier i Xavier Panseri. Trasa rajdu, wzorem lat ubiegłych, uległa modyfikacji. Obok kultowej Lubieni, która została wydłużona do 30 km, pozostaje OS Pstrągowa i OS Niechobrz. Nowością jest OS Zagorzyce, przebiegający drogami w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Start i meta rajdu wyznaczone są na rzeszowskim Rynku, park serwisowy po raz kolejny będzie w kampusie Politechniki Rzeszowskiej. Medialny odcinek specjalny odbędzie się w sąsiedztwie galerii Nowy Świat – w porównaniu z poprzednią edycją będzie wydłużony.

 

05-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

xxii-rajd-rzeszowski-startuje-za-kilka-dni