REKLAMA

XV Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon w G2A Arena

RZESZÓW, JASIONKA / PODKARPACIE. W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce odbędą się XV Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon. Ich organizację zaplanowano na 25-26 lutego 2020 roku.

edu__0122_lutego-27-2018

Foto: materiały prasowe

Oferta XV Podkarpackich Targów Edukacyjnych EduSalon skierowana jest do uczniów wszystkich klas szkół średnich, a w szczególności tegorocznych maturzystów oraz nauczycieli. W imprezie udział potwierdziły publiczne i prywatne uczelnie wyższe z całej Polski oraz z zagranicy (m. in. z Anglii, Danii, Holandii), szkoły policealne oraz doradcy zawodowi.

W programie przewidziano między innymi: warsztaty dla uczniów, porady psychologów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Rzeszowie, którzy pomogą wszystkim niezdecydowanym osobom w określeniu preferencji i zainteresowań zawodowych, określeniu kierunku kształcenia i wyborze uczelni, a także o wyborze zawodu.

Odbędzie się także kiermasz „starych książek”, organizowany przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie, w czasie którego uczestnicy targów będą mieli okazję skorzystać z bogatej oferty książek dla młodzieży, uczniów, studentów i dorosłych.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Targi udostępnione dla zwiedzających w godzinach od 9:00 – 14:00.

Źródło: UM Rzeszowa

18-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)