REKLAMA

XIX Podkarpackie Targi Pracy już niebawem w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. 13 lutego 2020 roku w Hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja Podkarpackich Targów Pracy. Swoje oferty przedstawi 40 firm z wielu branż.

4_15

Foto: WSIiZ w Rzeszowie / mat. prasowe

13 lutego 2020 roku w Hali Podpromie w Rzeszowie odbędą się XIX Podkarpackie Targi Pracy.  W minionych latach średnio odwiedzało je kilka tysięcy osób. Swoje oferty przedstawi 40 firm, m.in. z branży: lotniczej, informatycznej, motoryzacyjnej, produkcyjnej, doradczej, bankowej i usługowej, a największa stoiska przygotowują Deloitte, LOT AMS, BorgWarner Poland Sp. z o.o. oraz Port Lotniczy Rzeszów Jasionka Sp. z o.o.

Warto wybrać się na targi pracy, ponieważ w jednym miejscu można spotkać kilkudziesięciu pracodawców, swoich potencjalnych nowych szefów. Dlatego zapraszamy wszystkie osoby, które nie pracują lub planują zmienić pracę, do odwiedzenia Podkarpackich Targów Pracy, ponieważ wiemy, że te targi przynoszą efekty. W wyniku każdej edycji kilkaset osób znajduje zatrudnienie – Ewa Podgórska, dyrektorka Biura Karier WSIiZ w Rzeszowie.

Podkarpackie Targi Pracy są największymi tego typu targami w regionie. Są one organizowane corocznie z myślą o studentach i absolwentach rzeszowskich uczelni, ale także innych osobach poszukujących zatrudnienia w różnorodnych sektorach gospodarki. Podczas ostatniej edycji zaprezentowały się m.in. firmy z branży produkcyjnej, informatycznej, finansowej, turystycznej, gastronomicznej, medycznej, ubezpieczeniowej, motoryzacyjnej oraz agencje zatrudnienia.

Na targach pojawią się firmy z wielu branż, dlatego myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Firmy przedstawią oferty oparte na umowie o pracę, zaproponują też staże i praktyki. Będą to oferty również dla osób z małym doświadczeniem zawodowym – dodaje Ewa Podgórska.

Na targi warto wybrać się z kilkoma egzemplarzami CV, żeby móc przedstawić je potencjalnym pracodawcom, przy czym treść życiorysów będzie można wcześniej skonsultować z profesjonalistami na stoisku prowadzonym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Dodatkowo, uczestnicy targów będą mogli bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do swojego CV.

Organizatorem Podkarpackich Targów Pracy jest Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Źródło: materiały nadesłane / WSIiZ w Rzeszowie

08-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

xix-podkarpackie-targi-pracy-juz-niebawem-w-rzeszowie-6010-00r2kc