REKLAMA

XI Rzeszowski Przegląd Kapel Ludowych “Do Korzeni”

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na XI Rzeszowski Przegląd Kapel Ludowych „Do Korzeni”. Impreza odbędzie się w niedzielę 28 października 2018 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina, przy ul. Paderewskiego 154. Zgłoszenia podkarpackich wykonawców folklorystycznych przyjmowane są do dnia 24 października bieżącego roku.

Foto - Do Korzeni (fot. RDK) - 2 (1)

Foto: Materiał nadesłany

Rzeszowski Przegląd Kapel Ludowych „Do Korzeni” stanowi okazję do cyklicznego spotykania się kapel ludowych i zespołów śpiewaczych z całego województwa podkarpackiego. Jego celem jest ukazanie i pielęgnowanie wartości kulturowych wyrażonych muzyką ludową, a także promocja twórczości artystycznej nieprofesjonalnych twórców i zespołów folklorystycznych.

W Przeglądzie mogą wziąć udział kapele ludowe oraz zespoły śpiewacze, a dla najlepiej ocenionych wykonawców przewidziane są nagrody pieniężne, wyróżnienia i dyplomy. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do dnia 24 października 2018 roku.  Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są do pobrania na stronie internetowej Rzeszowskiego Domu Kultury: www.rdk.rzeszow.pl.

Przegląd odbędzie się w niedzielę 28 października 2018 roku na sali widowiskowej Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina przy ul. Paderewskiego 154. Przesłuchania w formie otwartego dla publiczności koncertu rozpoczną się o godzinie 12:00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Źródło: Materiał nadesłany

23-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)