REKLAMA

Wystartuj w I Rzeszowskim Turnieju Biznesowym

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oraz firma Revas Sp. z o.o. zapraszają do udziału w pierwszym “Rzeszowskim Turnieju Biznesowym”. W rozgrywce, w której weźmie udział 8 trzyosobowych zespołów, uczestnicy będą zarządzać wirtualnym przedsiębiorstwem. Na zgłoszenia uczestników organizatorzy czekają do wtorku 13 listopada 2018r.

SMM2

Foto: materiał nadesłany

Konkurs odbędzie się w czwartek 15 listopada w kampusie WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Od godziny 10:00 do 15:00 uczestnicy konkursu będą zarządzać wirtualnym przedsiębiorstwem „Agencją interaktywną”. Ich zadaniem będzie konkurowanie z innymi uczestnikami oraz podejmowanie szeregu decyzji podobnych do tych, które muszą podejmować właściciele firm działających w realnym świecie.

Podczas konkursu jego uczestnicy będą przypisywać funkcje poszczególnym członkom zespołu, tworzyć misję oraz ustalać strategię działania. Ponadto, gracze będą decydować o jakości usług, produktów, cenie, marketingu oraz finansach swojej firmy. Po każdej rundzie decyzyjnej uczestnicy Konkursu otrzymają wyniki swoich decyzji w zestawieniu z wynikami firm konkurencyjnych.

Oceny wystawiane będą na podstawie karty wyników, która składa się z wyniku ekonomicznego, rozwoju firmy, zadowolenia pracowników, zadowolenia klientów oraz poziomu zadłużenia.

Rzeszowski Turniej Biznesowy odbywać się będzie z wykorzystaniem branżowej symulacji biznesowej firmy Revas: „Agencja Interaktywna”. Dzięki symulacjom, uczestnicy konkursu będą mogli w praktyczny sposób zobaczyć, jaki wpływ ich decyzje mają na wyniki ich firm. Rozgrywka za pomocą symulatorów biznesowych rozwija kluczowe kompetencje m.in. umiejętności pracy w zespole, rozwiązywania problemów i stosowania technologii informatycznych.

W Rzeszowskim Turnieju Biznesowym uczestniczyć może 8 trzyosobowych zespołów. Warunkiem uczestnictwa jest łączne spełnienie następujących określonych warunków. Należy zapoznać się z regulaminem Konkursu „Rzeszowski Turniej Biznesowy”, dokonać rejestracji na wydarzenie, klikając w przycisk “Rejestruj” oraz zgłosić 3-osobowy zespół za pomocą formularza.

Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 13 listopada 2018 r. (do godz. 24:00). W konkursie może wziąć udział maksymalnie 24 uczestników (8 Zespołów).

Turniej to jeden z elementów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Rzeszowie.

Szczegóły konkursu oraz regulamin można znaleźć na stronie: https://rmm-tp2018-r.konfeo.com/pl/groups.

Źródło: materiał nadesłany

12-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)