REKLAMA

Wyścig kolarski Orlen Lang Team w 2020 roku w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Orlen Lang Team Race to nowy cykl kolarskich wyścigów szosowych dla amatorów organizowany przez Lang Team. W przyszłym roku w ramach tego wydarzenia odbędą się trzy wyścigi: w Bukowinie Tatrzańskiej, Rzeszowie i Bytowie.

Przechwytywanie_8

Foto: Szymon Gruchalski / materiały prasowe langteamrace.pl

ORLEN Lang Team Race w 2020 roku będzie składał się z trzech etapów. Pierwszy etap, czyli ORLEN Tour de Pologne Amatorów odbędzie się w piątek 10 lipca w BUKOVINA Resort w Bukowinie Tatrzańskiej i tradycyjnie zostanie rozegrany na trasie królewskiego etapu Tour de Pologne UCI World Tour. Uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się z kultowymi podjazdami – Ściana BUKOVINA i Ściana HARNAŚ.

Drugi etap ORLEN Lang Team Race odbędzie się w sobotę 29 sierpnia w Rzeszowie i będzie imprezą towarzyszącą Orlen Wyścigowi Narodów. To wyścig należący do cyklu UCI Nations Cup U23, w którym kolarze z całego świata rywalizują w barwach reprezentacji poszczególnych państw. Przyszłoroczny Orlen Wyścig Narodów odbędzie się właśnie w Rzeszowie w dniach 29-30 sierpnia i będzie finałową imprezą cyklu UCI Nations Cup U23. Z kolei trzeci etap ORLEN Lang Team Race odbędzie się w niedzielę 20 września w Bytowie, w rodzinnych stronach Czesława Langa, na trasach wytyczonych przez wicemistrza olimpijskiego z Moskwy.

ETAPY:
10 lipca – BUKOVINA Resort, Bukowina Tatrzańska (ORLEN Tour de Pologne Amatorów)
29 sierpnia – Rzeszów
20 września – Bytów

Obserwujemy rosnącą popularność kolarstwa szosowego wśród Polaków, którzy coraz częściej uprawiają ten sport amatorsko i oczekują organizacji zawodów na najwyższym poziomie. Dlatego postanowiliśmy wspólnie z PKN ORLEN stworzyć cykl wyścigów pod nazwą ORLEN Lang Team Race. Ten projekt umożliwi wszystkim zawodnikom rywalizację w profesjonalnych warunkach i w oprawie rodem z Tour de Pologne UCI World Tour – powiedział Czesław Lang, Dyrektor Generalny Lang Team.

Orlen Tour de Pologne Amatorów w BUKOVINA Resort w Bukowinie Tatrzańskiej będzie rozegrany na jednym dystansie (60 km), natomiast na pozostałych wyścigach z cyklu Orlen Lang Team Race w Rzeszowie i Bytowie uczestnicy będą mieli do wyboru Paradę Rowerową dla najmłodszych, dystans Mini (40-60 km) lub Maxi (80-110 km). W ramach wydarzenia zawodnicy będą rywalizować w poszczególnych kategoriach wiekowych. W ORLEN Lang Team Race będzie prowadzona klasyfikacja generalna, w której decydujący będzie łączny czas z trzech etapów.

Rozpoczęły się już apisy na wyścig w Rzeszowie. W zakładce Rejestracja można znaleźć wybrany etap oraz – w przypadku Rzeszowa i Bytowa – dystans Mini, Maxi lub Parada Rowerowa. Kolarze, którzy chcą wystartować w całym cyklu mogą wykupić pakiet uprawniający do startu we wszystkich etapach. Są również dostępne pakiety VIP BUKOVINA Resort oraz pakiet 3 etapów w tym VIP BUKOVINA.

Szczegóły dotyczące kategorii wiekowych, klasyfikacji, opłat startowych i pakietów znajdują się w regulaminie: https://langteamrace.pl/wp-content/uploads/2019/12/Regulamin-ORLEN-Lang-Team-Race-ORLEN-TdP-Amatorow-2020.pdf

Zapisy są prowadzone TUTAJ.

Źródło: langteamrace.pl

15-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wyscig-kolarski-orlen-lang-team-w-2020-roku-w-rzeszowie-318-00r2kc