REKLAMA

„Wysadźcie Francję w powietrze! Zabijcie wszystkich niewiernych!”. Co najmniej 140 ofiar zamachów w kilku miejscach Paryża (VIDEO)

Noc terroru we Francji! Terroryści zaatakowali w Paryżu. Doszło do co najmniej sześciu strzelanin i trzech wybuchów w siedmiu różnych miejscach. Do eksplozji doszło m.in. w barze położonym niedaleko paryskiego stadionu Stade de France, gdzie rozgrywany był mecz Francja – Niemcy. Na stadionie był prezydent Francji Francois Hollande, natychmiast go ewakuowano.

Ataki przeprowadzono w różnych miejscach Paryża, przetrzymywano zakładników. W zamachach zginęło przeszło 140 osób, rany odniosło także ponad 200 osób, 80 z nich jest w stanie ciężkim.

Prezydent Francji Francois Hollande ogłosił stan wyjątkowy.

Francuskie media piszą także o wybuchach w barze w pobliżu stadionu Stade de France, gdzie w tym czasie rozgrywano mecz Francja – Niemcy.

Na nagraniu z meczu słychać zarejestrowany wybuch

14-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wysadzcie-francje-w-powietrze-zabijcie-wszystkich-niewiernych-co-najmniej-140-ofiar-zamachow-w-kilku-miejscach-paryza-video