REKLAMA

Wyprzedaż Garażowa już w najbliższą sobotę!

Już 15 września wystartuje druga Wyprzedaż Garażowa, organizowana przez Rzeszowski Inkubator Kultury. Zgłoszenia wystawców już zostały wyczerpane, ale zachęcamy do przyjścia osoby, które chciałyby coś w okazyjnej cenie nabyć. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

foto: pixabay.com

Na wyprzedaży pojawią się rzeczy, które na co dzień nie są już potrzebne. Organizatorzy zachęcali wystawców do przynoszenia ozdób, dekoracji dla domu, nietrafionych prezentów, niezniszczonej odzież, przetworów domowej roboty oraz płyt muzycznych, winylów i książek.

Co prawda wszystkie miejsca dla wystawców zostały już wyczerpane, niemniej jednak zachęcamy do udziału osoby, które chciałyby coś kupić w okazyjnej cenie, a co być może trafia w ich gusta. Wśród rzeczy zbędnych dla innych będzie można wyłowić m. in. nietrafione prezenty, ozdoby i dekoracje dla domu, książki i czasopisma, płyty CD/DVD, przetwory domowej roboty, a nawet mydełka. Nie zabraknie również niezniszczonych ubrań i wyrobów tekstylnych.

Przypominamy, że niedozwolone jest wystawianie na wyprzedaży rzeczy pochodzących z nielegalnych źródeł, budzących kontrowersje, brudnych, zniszczonych, a także towarów niebezpiecznych [np. petardy] oraz wymagających posiadania specjalnych zezwoleń (np. alkohol, broń, tytoń). Po zamknięciu swojego stanowiska, wystawca musi pozostawić porządek i zabrać ze sobą wszystkie rzeczy, które nie zostały sprzedane, oddane lub wymienione.

Wyprzedaż rozpocznie się 15 września o godz. 10:00 w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury (ul. Jagiellońska 24). Osoby posiadające swoje stanowiska mogą rozpocząć wykładanie towarów już od godz. 9.30.

Szczegółowy regulamin dostępny jest na oficjalnej stronie wydarzenia.

https://www.facebook.com/events/2026549047657528/

 

Źródło: materiał nadesłany

12-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wyprzedaz-garazowa-juz-w-najblizsza-sobote