REKLAMA

Wypożyczalnia skuterów elektrycznych i rowerów

W Rzeszowie powstał nowy punkt wypożyczalni miejskich rowerów. Systemem obsługi  jednośladów z dodatkowym napędem elektrycznym zajmie się firma Blinkee . Instytucja ta, wypożycza skutery elektryczne  także w innych miastach.

zdjęcie: Pixabay

 

59groszy kosztuje minuta jazdy pojazdem z wypożyczalni. Studenci płacą 50 groszy. Położenie jednośladów będzie monitorowane przez aplikację blinkee na smartfonie.  Klient ma 15minut od zrobienia rezerwacji na dotarcie do pojazdu i rozpoczęcie jazdy.

 

W wypożyczalni będzie 100 rowerów. Przy pomocy aplikacji również odblokujemy skuter. Koszt za użytkowanie jednośladów jest zsumowany po całej trasie. Skuterów będzie 20.  Rowery będą wyposażone w trzy przerzutki, na 24 – calowych kołach.

 

Po zakończeniu trasy pojazdy można zostawić w dowolnym miejscu w określonej strefie. Rowery elektryczne wymagają doładowania w stacji dokującej. Dotychczasowa firma wypożyczalni rowerów RoweRes nie przyniosła oczekiwanych efektów. Stan pojazdów nie był  nie zadawalający i rowery nie były użytkowane. Cała nadzieja w nowej wypożyczalni.

18-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wypozyczalnia-skuterow-elektrycznych-i-rowerow