REKLAMA

Wypadek w Zarzeczu – 5 osób rannych

LUTORYŻ / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w Zarzeczu. W wyniku zderzenia audi z chevroletem, 5 osób zostało rannych. Droga krajowa nr 19 w miejscu zdarzenia była zablokowana. Teraz ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia potrwają do godz. 9.

303-165541

foto: archiwum KMP Rzeszów

Do wypadku doszło dzisiaj po godz. 4 w Zarzeczu. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, 22-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego, kierujący audi a3, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał nagle na przeciwny pas ruchu i zdarzył się z chevroletem, którym kierował 37-letni mieszkaniec Rzeszowa.

W wyniku zderzenia 5 osób odniosło obrażenia – kierujący audi i czwórka pasażerów chevroleta, w tym dwoje dzieci 8-letnia dziewczynka i 3-letni chłopiec. Kierujący byli trzeźwi.

Droga krajowa nr 19 w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana. W chwili obecnej ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia potrwają do godz. 9.

źródło: KMP Rzeszów

16-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wypadek-w-zarzeczu-5-osob-rannych-8697