REKLAMA

Wypadek w Widełce na drodze krajowej nr 9 (ZDJĘCIA)

KOLBUSZOWA / PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w Widełce na drodze krajowej nr 9. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych obrażeń doznali kierowcy tych pojazdów.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15. w Widełce, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Rzeszów – Kolbuszowa. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący hondą 20-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył jadącego przed nim volkswagena, którego kierowca wykonywał skręt w lewo. W wyniku zdarzenia 55-letni kierowca volkswagena, mieszkaniec gminy Kolbuszowa trafił do szpitala. Do szpitala z urazem nogi został przewieziony również 20-letni kierowca hondy.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza z kolbuszowskiej jednostki. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz uczestniczących pojazdów. Przez ponad godzinę droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana, dla samochodów osobowych zorganizowano objazdy.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania.

Źródło: KPP Kolbuszowa

13-08-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wypadek-w-widelce-na-drodze-krajowej-nr-9-zdjecia