REKLAMA

Wypadek w Trzebownisku, 4 osoby ranne. Sprawca był pijany

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątkowy poranek w Trzebownisku. Kierujący volkswagenem zjechał na przeciwny pas, gdzie zderzył się z hyundaiem. W wypadku ranne zostały 4 osoby. Okazało się, że kierowca volkswagena był pod wpływem alkoholu.

303-173150

Foto: Podkarpacka Policja

Do wypadku doszło w piątek ok. godziny 6:00 w Trzebownisku. Jak ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący volkswagenem, 20-letni mieszkaniec gminy Boguchwała, jadąc w kierunku Łąki, zjechał na przeciwny pas, gdzie zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku hyundaiem. Prawidłowo jadącym samochodem kierował 29-letni mieszkaniec gminy Krasne.

W wyniku zderzenia samochodów ranne zostały 4 osoby. To dwójka pasażerów volkswagena oraz kierowca i pasażer hyundaia. Ranni zostali przewiezieni do szpitali.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących. Okazało się, że 20-letni kierowca jest nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 0,5 promila alkoholu.

Źródło: Podkarpacka Policja

19-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.