REKLAMA

Wypadek w Rzeszowie. Pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który omijając samochód przed przejściem dla pieszych, potrącił przechodzącego przez nie mężczyznę.

W wyniku wypadku pieszy odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają szczegóły zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 7. Jak wstępnie ustalili policjanci z wydziału ruchu drogowego, kierujący mitsubishi carisma jadąc ulicą Krakowską skręcając w ulicę Witosa ominął jadący przed nim samochód, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych celem ustąpienia pierwszeństwa przechodzącym osobom.

W wyniku manewru 37-letni kierujący potrącił znajdującego się na przejściu mężczyznę.

Potrącony pieszy odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala. W chwili zdarzenia kierujący był trzeźwy. Ze względu na rażące naruszenia przepisów i spowodowanie zagrożenia dla innych uczestników ruchu, policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującego. Na miejscu funkcjonariusze wykonali czynności, które pozwolą na szczegółowe ustalenie okoliczności zdarzenia.

WYPADEK W RZESZOWIE

14-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wypadek-w-rzeszowie-pieszy-z-obrazeniami-ciala-trafil-do-szpitala-adm007