REKLAMA

Wypadek w Rzeszowie. Kierowca był pijany

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali przy skrzyżowaniu ulic Zygmunta Starego i Leszka Czarnego, gdzie doszło do groźnego wypadku. Kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy hyundaia, doprowadzając do zderzenia samochodów.

7

Kierujący hyundaiem doznał ciężkich obrażeń. Okazało się, że kierowca opla był pod wpływem alkoholu, a jego samochód nie był dopuszczony do ruchu.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 21:20. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci kierujący oplem, 27-letni mieszkaniec Lubaczowa jadąc ulicą Zygmunta Starego nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu hyundaiem, 32-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa. Kierujący hyundaiem jechał ulicą Leszka Czarnego w kierunku ulicy Witolda. W wyniku zderzenia pojazdów, 32-latek odniósł ciężkie obrażenia i został przewieziony do szpitala.

Okazało się, że 27-letni kierujący oplem był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało u niego około 0,5 promila alkoholu. Samochód, którym kierował był niezarejestrowany i nie był dopuszczony do ruchu.  Do wyjaśnienia sprawy mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

źródło: policja

23-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wypadek-w-rzeszowie-kierowca-byl-pijany