REKLAMA

Wypadek w Rzeszowie! Jeden z kierujących był pijany

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w środę 10 lutego w Rzeszowie. Kierujący oplem zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się ze skodą. W zdarzeniu ucierpiał kierowca skody. Okazało się, że kierujący oplem był pijany.

303-182096

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło w środę 10 lutego około godziny 16:45, na ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem, 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam mężczyzna zderzył się z kierującym skodą, 32-letnim mieszkańcem powiatu rzeszowskiego, który jechał w przeciwnym kierunku.

W wyniku zdarzenia kierujący skodą został ranny i przewieziony do szpitala.

Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia. Okazało się, że 35-latek był pijany. Badanie wykazało u niego niemal 2,5 promila. Drugi uczestnik był trzeźwy.

35-latkowi grozi odpowiedzialność z kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Policjanci ustala również charakter obrażeń poszkodowanego. Jeżeli okażą się poważne, mężczyzna usłyszy zarzut spowodowania wypadku w stanie nietrzeźwości.

Źródło: KMP Rzeszów

11-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wypadek-w-rzeszowie-jeden-z-kierujacych-byl-pijany-9631-00r2kc